۱۳۸۸/۰۳/۲۳

نوشته شده توسط Reza Alizadeh Majd
دسته بندي: , ,
MirHosseinملت شريف ايران نتايجي كه براي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري اعلام شد بهت آور است مردمي كه در صفهاي طولاني اخذ راي شاهد تركيب آرا بودند و خود مي دانند كه به چه كسي راي داده اند با حيرت تمام به شعبده بازي دست اندركاران انتخابات و صدا و سيما نگاه مي كنند. آنان اينك بيش از هميشه به دنبال آن هستند كه بدانند چگونه و توسط چه كساني و مقاماتي طرح اين بازي بزرگ ريخته شده است. اينجانب ضمن اعتراض شديد به روند موجود و تخلفات آشكار و فراوان روز انتخابات هشدار مي دهم كه تسليم اين صحنه آرايي خطرناك نخواهم شد. نتيجه آنچه كه از عملكرد متصديان بي امانت ديده ايم و مي بينيم جز تزلزل اركان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و حاكميت دروغ و استبداد نيست. اينجانب طبق وظيفه شرعي و ملي خويش به افشاي رازهاي پشت سر اين روند پرمخاطره خواهم پرداخت و آثار نابود كننده آن را بر سرنوشت كشور توضيح خواهم داد و ترس آن دارم كه ادامه وضع موجود همه نيروهاي موثر در نظام را به توجيه گراني دروغگو در مقابل مردم تبديل كند و دنيا و آخرت آنان را در معرض لطمه هاي جبران ناپذير قرار دهد.

به مسوولان توصيه مي كنم بيش از آن كه دير شود اين روند را فورا متوقف كنند و همگي به خط قانون و امانتداري از آراي ملت بازگردند و بدانند كه خروج از عدالت مشروعيت زداست. آنان بيش از هر كس ديگر از اين حقيقت باخبرند كه در اين كشور انقلابي بزرگ و اسلامي صورت گرفته است. كمترين پيام انقلاب ما اين است كه مردم آگاهند و در برابر كساني كه با تقلب روي كار بيايند تمكين نخواهند كرد.

اينجانب از همين فرصت استفاده ميكنم و ضمن تشكر از عواطف ملت بزرگوار ايران به آنان تذكر مي دهم كه ايران اين موجود آسماني متعلق به آنان است و نه متقلبان، اين آنان هستند كه بايد با هوشياري خود از آن حفاظت كنند. خائنين به آراء مردم ابايي از آن ندارند كه اين خانه پارسايان به آتش كشيده شود. ما موج عقلانيت سبز خود را كه برگرفته از تعاليم ديني و علايق ملت ما به اهل بيت پيامبر(ص) است با تمامي شور ادامه مي دهيم و با شورش دروغ كه در كشور طغيان كرده و چهره آن را آلوده است مبارزه ميكنيم، اما اجازه نخواهيم داد كه حركات ما شكل كور به خود بگيرد.

جا دارد از يكايك شهرونداني كه براي رساندن اين پيام سبز هر كدام ستادي بودند و تمامي ستادهاي مردمي و رسمي كه در انتخابات فعاليت ميكردند سپاسگذاري كنم و تاكيد نمايم كه تا رسيدن به نتيجه اي كه كشور ما لايق آن است همچنان به حضور و تلاش آنان نياز است.

و ما لنا الا نتوكل علي الله و قد هدانا سبلنا و لنصبرن علي ما اذيتمونا و ع لي الله فليتو كل المتوكلون

۲۳ نظر:

 1. براچی اومی محندص؟

  پاسخحذف
 2. آزادی خواه۸:۵۸ بعدازظهر

  زودتر تکلیف ملت را مشخص کنید
  دست رو دست نذارید تا دوباره کشور از دست بره
  همه متحد بشید و یه نفر را به عنوان رهبر نهضت انتخاب کنید
  برنامه ریزی کنید سازمان دهی کنید در مقابل خواست ملت نمیتونند استادگی کنند

  پاسخحذف
 3. افسوس که افسون گشتیم!

  پاسخحذف
 4. كجايي پس موسوي ؟ دارن جوونارو ميكشن

  پاسخحذف
 5. خيط كاشتي ميرحسين جان

  پاسخحذف
 6. یادشون رفته که اون شاه که به صد مهره نمی باخت تاج رو از سرش تو میدون لشکر پیاده انداخت

  پاسخحذف
 7. واقعا خیلی متاثر از این واقعه بد تاریخی هستیم که امید مردم را برای ساختن میهن بعد از 30 سال رنج کشیدنها اینگونه به یاس ونامیدی تبدیل می کنند.با دلی پرخون و جشمانی اشک آلود درفکر وطنم ایران بافرزندش موسوی هستم .بدانید که هرگر فراموشتان نخواهیم کرد

  پاسخحذف
 8. مير حسين موسوي رو زنداني كردن كاري از دستش ساخته نيست جوونا جونتونو بيخود نذاريد كف دستتون ما فقط بازيچه ايم اينا از قبل برنامشون اين بوده اينام همش فيلم

  پاسخحذف
 9. جناب موسوي همه ما از اينگونه شمارش آرا(خيانت در امانت)آگاهيم و كاملا شوكه شديم همه نگران اين اوضاع كشوريم شما را به خدا يك فكري بكنيد خسته شديم از اين وضع و دغل بازيهاو كلكها به قول آقاي محسن رضايي حتي بچه هاي كوچك هم از اين اوضاع نابسامان اقتصادي رنج مي برند ولي آنها مي گويند كه هيچ گراني و مشكل نيست فكر مي كنند مردم هيچ نمي فهمند.من نمي دانم چرا اينها هيچ ارزشي براي همين مردمي كه حداقل به خودش راي دادند ارزشي قائل نيست ؟اي كاش اين همه شعار و دروغ نمي گفتند به هر حال آخرتي در كار است.

  پاسخحذف
 10. آقای مير حسين هنوز نميدونه 24 ميلیون خر تو ايران هست
  تر و خشک با هم ميسوزن
  و بايد گفت که : از ماست که بر ماست

  پاسخحذف
 11. این ملت همون ملتی هستن که خاتمی را با 21 میلیون رای رئیس جمهور کردن
  الان هم به احمدی نژاد رای دادن ! این ملت همونان! چطور اون موق خر نبودن حالا چون خلاف نظر
  تو رای دادن خر شدن!!! این جور قضاوت نکن! و باید رای اکثریت رو قبول کنیم!
  تا حالا اجاره خونه بهت فشار نیورده! چشم هم چشمی اذیتت نکرده !
  تا حالا تامین کردن نیازهای اولیه زندگی اذیتت نکره! و............. آزاری سیخی چن؟؟
  فرض کنیم آزادی باشه 20000 انتشار کتاب با هر دری وری که دارن چاپ بشن و بشه 50000به حال منو تو چه فرقی میکنه! فرض کنیم تعداد مجلات وروزنامه هامون 10 برابر بشه خب باری من و تو چه حاصل میشه!فرض کنیم تمام آلبوم خوانندهامون مجوزبگیره برای منو تو چه فرقی میکنه! فرض کنیم اگر در بیان اندیشه آزادتر بودیم برای منو تو چه فرقی می کنه! بابا ما هنوز توی تامین نیاز اولیه مون موندیم خوراک پوشاک مسکن! مات تره هم برای آزادی خورد نمیکنن!!
  من آزادی این میدونم که اینقدر آزادی باشه که اونایی که تو این 30 سال از پول ملت کلفت شدن و دیگه ملتو تخمشون هم حساب نمی کنن بیان جواب پس بدن !! همه گفتن آزادی ولی این کارو هچکی نکرده!!!!
  آزادی ینی این!

  پاسخحذف
 12. ما چند تا جوون احساساتی حریف این حروم زاده ها نمیشیم فعلا که محمود فاشیست قدرتو تو دست داره بهتره به فکر امنیت خودمون باشیم یا اگه میخواهیم کاری کنیم همه با هم

  پاسخحذف
 13. خطاب به جوانان شهادت طلب و انقلابی ایران !!! :=))
  وقتی اکثر شما در حالیکه نمیدونین چی میخواین میریزین توی خیابونو زندگی مردم و مختل میکنین و حتی یه دلیل درس حسابی واسه تحمیل نظراتون ! به اکثریت ندارین چطور اننظار دارین باهاتون برخورد درست بشه!؟! شما اون آدم حسابی هاییم که به موسوی رای دادن پشیمون کردین! آبروی ایرانو بردین! خیال کردین 4شنبه سوریه ؟!!! تیپ میزنین میرین خیابون شعار میدین!؟ تا یه پلیس میبینین خودتونو خیس میکنین!؟ !!!! اهلش نیستی عزیز من.... خودتم نمیدونی هدفت چیه! انتخابات یه کشوره! انتخابات شورای دانش آموزی نیست که میشینی میشمری با انگشت که کیا به موسوی رای دادن بعد میگی تقلب شده! تمنا میکنم این کابوس احمقانه رو تموم کنین! بذارین از تابستونمون لذت ببریم !!!!!!!!!!!

  پاسخحذف
 14. آقاي موسوي
  شايد هيچكس مثل شما نمي توانست پرچم دروغ و مردم فريبي را اينگونه خوب براي امپرياليسم و صهيونيسم به اهتزاز درآورد . فرموده ايد : « من به عنوان يك همراه که زیباییهای موج سبز حضور شما را ديده است هرگز به خود اجازه نخواهم داد بر اثر عمل من جان کسی درمعرض خطر قرار گيرد » خودتان دروغي بالاتر از اين سراغ داريد ؟

  پاسخحذف
 15. ایرانی با غیرت۳:۴۰ بعدازظهر

  یک سوال از اقای موسوی داشتم بعنوان یک جوان ایرانی. قانونی که شما دم از ان می زنید کدام قانون هست ؟ ایا قانون جمهوری اسلامی مننظورتان هست یا قانونهای دیگر؟طبق نوشنه شما باید منظور شما قانون جمهوری اسلامی ایران باید خوب تا اینجا باهم اتحاد نظر داریم. همه ما می دانیم قانونی که شما دم از ان می زنید شما را مستثنا نمی کند وشامل حال شما هم می شود. پس اول باید خودتان به قانون عمل کنید وعالم بی عمل نباشید بهتر هست یکبار دیگر قانون اساسی را مرور کنید وببینید چه کسی قانون شکن واقعی هست اقای موسوی خدا را در نظر بگیرید این خونهای بیگناهی که ریخته شده به گردن چه کسی می باشد؟

  پاسخحذف
 16. ایرانی با غیرت۴:۰۶ بعدازظهر

  اقای موسوی شما سید هستید شال سبز به گردن می اندازید به لطف انتخابات هوادارن شما هم سید شدند ؟یک سوال از شما داشتم سیدی یعنی چه ؟ شمابه این سیدبودن افتخار می کنید شما در بیانیه خود نوشته ایدموج عقلانبت سبز را از تعالیم اهل بیت پیامبر (ص) گرفته اید من به شما ثابت می کنم که دروغ می گوییید سیدی برای شما فقط یک ابزار هست برای رسیدن به قدرت می خواهید شاهدی بر دروغت بیارم در ایام شهادت دخت نبی اکرم فاطمه زهرا مادر سادات در ورزشگاه سر پوشیدهبا دختران بی حجاب با رقص شادی خیلی ابروداری کردی ای سید؟؟!!!

  پاسخحذف
 17. دوستان لطفا بر اساس مستندات صحبت کنید نه با یه فیلمی که معلوم نیست کارگردان اصلیش کیه؟لطفا ظاهر گرا نباشید.... متاسفم که همه مامسلمونیم ولی یاد نگرفتیم درباره چیزی که نمی دونیم نظر باطل میدیم

  پاسخحذف
 18. mohandez chi shode chera janbe nadari
  khob ray nayavordy
  jeloy gazi va malag bazi
  in harfa male dorane hajare
  abroye syeed ha ro bish az in nabar!!!!

  پاسخحذف
 19. مرد ايراني۹:۳۱ بعدازظهر

  اگر سر به سر تن به كشتن دهيم از آن به كه كشور به دشمن دهيم
  دريغ است كه ايران ويران شود كنام پلنگان و شيران شود
  كاش همه براي سر بلندي ايران آزاد ايراني بوديم نه براي تحميل دروغ و استبداد بر ايرا...

  پاسخحذف
 20. مرد ايراني۹:۳۸ بعدازظهر

  من از شما يك سوال دارم : چرا هر فكر و نظر مخالف با استبداد هاي خود را منسوب به امپرياليسم و صهيونيسم ميدانيد؟
  آري شما تلاش براي رسيدن به حق مشروع خود به اهتزاز درآورد در آوردن پرچم دروغ و مردم فريبي امپرياليسم و صهيونيسم مي دانيد و با همين استدلال ريختن خون جوانان منسوب به ... را حلال ، واجب و قانوني ميدانيد .
  از آخرت بترسيد!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخحذف
 21. ندای انقلاب۹:۰۷ قبل‌ازظهر

  http://www.youtube.com/watch?v=0N1vsm1GCro

  آیه 11 سوره رعد است که می فرماید «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»، (خدا وضع و حال هیچ قومی را عوض نخواهد کرد مگر آنکه انسانها به خودشان وضع و حال خودشان را تغییر دهند.)
  حضرت امام خميني مي‌فرمايد: «ولايت فقيه امتدادي است از حاكميت معصومان و عبارت است از حاكميت فقيه عادل كه صفات علم و فقاهت و تقوا و زهد و كارداني و مهارت در وجود او محقق گرديده است كه همه اين ويژگيها او را از استبداد و ديكتاتوري بازمي‌دارد.» ايشان اين معنا را با سخن خود چنين مورد تأكيد قرار مي‌دهد: «اسلام ديكتاتوري را محكوم و رد مي‌كند و ولايت را از حاكمي كه مي‌خواهد با ديكتاتوري حكومت كند، ساقط مي‌سازد حتي اگر آن حاكم فقيه باشد. اگر فقيه و حاكم از چهارچوب صفات علم و عدالت و گرفتن حق مظلوم از ظالم خارج شود، ولايت او خود به خود ساقط مي‌گردد.» حضرت امام (ره) فرمود : «جانم فدای تک تک این ملت».

  پاسخحذف
 22. آقاي موسوي خواهش مي كنم نترسيد و روشن و واضح بيايد يك بار هم كه شده حق ناحق شده ملت ايران را از اين رژيم كبك صفت بگيريد اي بسا خميني ديگري كه در راه اند و چشم اميدشان به شماست

  پاسخحذف
 23. محمد علی ظهوری زنگنه۵:۴۶ قبل‌ازظهر

  شب است و جهره ی میهن سیاهه, نشستن در سیاهیها گناهه!!!!!

  پاسخحذف